fbpx

ФИЛМ

THE LAST DANCE – MUST WATCH ДОКУМЕНТАРЕЦ ЗА MICHAEL JORDAN

На 19-ти април започна емитувањето на долгоочекуваниот документарец The Last Dance - посветен на најдобриот кошаркар на сите времиња, Michael Jordan.

EX MACHINA (2014)

Жанр: Драма, Мистерија, Sci-Fi Ако сте го пропуштиле, Ex Machina е дефинитивно филм кој треба да го погледнете. Млад...