fbpx
ПОЧЕТНА МУЗИКА

МУЗИКА

БОЈАН ПЕТКОВ – ШАМБА: ЗВУЦИТЕ НА МОЈОТ КАРАНТИН

Бојан Петков - Шамба (Летечки Пекинезери) ни направи „карантински“ музички избор. Уживајте! Со тоа што...

Сара Мејс – Наше време

Ги цениме моментите кога и во време на глобална пандемија, полициски час, забрани за движење и едно чудо лоши вести, некој наоѓа...

BELLA CIAO – НИЗ ИСТОРИЈАТА

Ако ја слушнавте последната домашна „преработка“ на BELLA CIAO (Корона Чао) или во моментов гледате LA CASA DE PAPEL (Money Heist) на...

SMART MIX – DJ VASO

DJ VASO неодамна имаше феноменален микс за Gorska+ и нивните Just Chill Sessions. Го имаме задоволството да го објавиме...

THE PRODIGY – ORCHESTRA TRIBUTE

Ако сте меѓу фановите на The Prodigy, веруваме дека веќе сте налетале на овој tribute настап реализиран од Prime Orchestra.