fbpx

6 НОВИ ТРЕЈЛЕРИ КОИ ТРЕБА ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ

06.5.2021

Во периодот кој е зад нас веројатно изгледавте едно чудо филмови и тв-серии. Стриминг платформите се едни од ретките бизниси кои профитираат во периодот на глобална пандемија и не мируваат, туку напротив, подготвуваат уште нови содржини. Во продолжение, 6 филмски трејлери за она кое можеме да го очекуваме од Netflix, Amazon, Hulu и HBO до крајот на оваа година.

LOVECRAFT COUNTRY (HBO)
The Painter and the Thief (Neon)
Reno911 (Quibi)
HOMECOMING (Amazon Prime)
Crossing Swords (Hulu)
Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill (Netflix)

Биди дел од Telegram каналот на SMART и добивај дневна доза интересни содржини директно на твојот телефон!

СЛИЧНИ СТОРИИ